Lütfen bekleyin..


Reklam

İnternet; insan hayatına öyle bir girdi ki artık vazgeçilmez bir parçası. İnternet üzerinden aklınıza gelebilecek olan tüm sorunları ve ya diğer unsurlar araştırabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını anında bulabilirsiniz. Sadece bilgisayar üzerinden değil, gelişen teknoloji ile telefon ve ya tabletlerinizden de güncel olarak istediğiniz yerde internete girebiliyoruz. Sağlık alanında da; hem sağlık hizmetlerinin sunumu hem de sağlık konusunda bilgilendirme noktasında internetten yararlanma oldukça yoğun bir taleple bu platformdaki yerini almış durumdadır.
Sağlığınız her şeyden daha kıymetlidir. Vücudunuzda bir hastalık belirtisi gördüğünüz anda, günün her saatinde, nerede olursanız olun, telaşa kapılmadan NetDoktorum’a bağlanabilir ve sorunuzu doktorlarımıza sorabilirsiniz.
Bireylerin sağlık alanında yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmak ve bu alanda bilginin her seviyede etkin paylaşımını kolaylaştırmak, mekan sorununu tümüyle ortadan kaldırarak bulunduğunuz yerden şehirler ve hatta ülkeler arası tıbbi bilgi alma imkânını NetDoktorum olarak sağlamaktayız. Hastalıkları ile ilgili ikinci bir görüş almak isteyen kişiler tüm raporlarını, laboratuvar sonuçlarını NetDoktorum üzerinden, evinden, işyerinden kısacası her yerden istediği anda değerlendirilmesini isteyebilir ve uzman görüşü alabilirler.
NetDoktorumda sağlık danışmanlığı ile birlikte sağlık bilgileri ve hastalıklar hakkında bilgiler yer almakta olup; siz ziyaretçilerimizi sağlık konusunda bilgilendirme ve bilinçlendirme hedeflenmektedir. Sitemizde tanı ve tedavi hizmeti kesinlikle verilmemektedir. Sitede yer alan bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete veya tedavi yöntemlerinize müdahaleye, tedavinizi
değiştirmeye ve uygulamaya yönelik olmadığı gibi bu bilgiler reçete niteliği taşımaz. Bilgilerin uygulanmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Bilakis sitedeki bilgileri ve tavsiyeleri doktorunuza danışmadan kesinlikle uygulamamanız tavsiye olunur. Şikayetleriniz ile ilgili tanı ve tedavi için, bizzat hekim tarafından yapılacak fizik muayene, alınacak tıbbi öykü mutlak zorunluluktur. Tüm bu uyarılara rağmen sitede verilen bilgilerin kullanılmasının ve uygulanmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
NetDoktorum içeriği mesleki tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amacı ile tasarlanmamıştır. NetDoktorum asla doktorunuzun yerini almayı hedeflememektedir.
Tıbbi bir durumla ilgili her türlü sorunuz için daima doktorunuzun tavsiyelerine başvurun. Tıbbi bir acil durumunuz olabileceğini düşünüyorsanız derhal doktorunuzu veya 112’i arayın.
NetDoktorum sağlıklı günler diler…

İletişim:

E-Mail: [email protected]bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=