Lütfen bekleyin..Erkeklerin Zevk Noktaları Nerelerdir?

Erkeklerin Tahrik Noktaları Nerelerdir, Erkekler Nelerden ve Nerelerinden Tahrik Olur, Erkekler yatakta ne duymak ister, erkekler ilişkide hangi pozisyondan hoşlanır, erkeklerin zevk noktaları, erkeklerin g noktaları, erkeklerde frenulum bölgesi, erkeklerde perine masajı, kadınların tahrik noktaları, erkeklerin zevk aldığı hareketler, prostat noktası, erkek zevk noktaları, erkeğin aklını başından alan sözler, erkeğin sekste zevk aldığı pozisyonlar, erkeklerin zevk noktaları, erkeği zevke getiren sözler, erkekler sekste nelerden hoşlanır kadınlardan neler bekliyorlar

Erkeklerin cinsel ilişki sırasında daha fazla uyarılması için hassas bölgelerine etki etmek, istenen sonuçların ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle erkeklerin mevcut hassas noktalarının bilinmesi ve ilişki esnasında bu bölgelere etki edilmesi gerekmektedir.

Erkeklerin zevk noktaları hangi bölgelerdir?
Cinsel ilişkide daha etkili bir erkek meydana getirmek için bazı bölgelere gereğinden fazla etki edilmesi gerekmektedir. Bu bölgelere etki etmek erkeğin daha fazla uyarılmasını sağlamakta ve bu şekilde cinsel ilişki esnasında etkili sonuçlar ön plana çıkarmaktadır.
1: Alt dudağın dış kenarı
Hassas noktalardan biri olan alt dudağın dış kenarı, öpüldükçe erkeğin daha yüksek oranda uyarılmasını sağlamaktadır. Bunun nedeni uzmanlar tarafından yapılan araştırmalarda alt dudağın dış tarafında kalan sinirlerin hassas olması ve cinsel ilişkide erkekleri zevke getirmesi olmaktadır.
2: Boynun ön kısmı
Boynunun ön kısmı da erkeklerin zevk noktaları arasında yer almaktadır. Kadınların ilgi gösterdiği bölgelerden biri olan boynunun ön kısmı, tiroid bezinden başlayarak aşağı inen bölge cinsel organla bağlantılı olmaktadır. Bu nedenle ilişki sırasında bu bölgeye yönelmek erkeği uyarma konusunda etkili bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır.
3: Göğüs uçları
Kadınlarda göğüs uçları uyarılmak için etki edilen bölgelerden biridir. Aynı şekilde erkeklerde de göğüs uçları cinsel ilişki sırasında hassaslık kazanan noktalar arasındadır. Uzmanlar ilişki esnasında erkeklerin göğüs uçlarına dokunulmasını ve beyine gönderilecek şok dalgalarının erkeği etkileyeceğini belirtmektedir.
4: Perine
Perine bölgesi de erkeklerin zevk noktaları arasında karşımıza çıkmaktadır. Anüs ve cinsel organ arasında kalan bölgeye dokunmak erkeğin daha fazla uyarılması adına önemli bir konumda yer almaktadır. Uzmanlar, erkeklerde perine bölgesinin büyük bir orgazmik gücünün olduğunu ifade etmektedir.
5: Gövde
Erkekler gövde zevk alınan bölgelerden biridir. Fiziksel ve psikolojik olarak erkekleri tatmin eden bölge, kadın ellerinin bu bölgede gezmesi ile uyarılmayı sağlamaktadır. Bu nedenle kadınların ilişkide sık sık bu bölgeye dokunmaları tavsiye edilmektedir.
6: Penisin başı
Erkeklerin en çok hassas olduğu noktalardan biri olarak karşımıza çıkan penis başı, erojenin oldukça yoğun olduğu bölgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük bir etkiye büyük bir tepki ortaya çıkaran bu nokta, erkeklerin en çok zevk aldığı nokta olmaktadır. Hatta sadece bu bölgeye dokunarak bir erkeği ilişki için istekli hale getirmek mümkündür.
7: Testislerin birleştiği çizgi
Herkes tarafından bilinen bu bölge, oldukça etkili bir noktadır. Kadınların genelde utangaçlıktan dolayı görmezlikten geldikleri bu nokta, erkeğin istekli ve heyecanlı olması için dokunulması gereken önemli kısımlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
8: Frenulum (Penisin altında)
Penisin hemen altında kalan ve genelde dikkat çekmeyen noktalardan biri olan frenulum, birçok sinirin yer aldığı bölgedir. Erkeklerin dokunulduğunda etkilendiği noktalardan biri olması, cinsel ilişkide göz ardı edilmemesi gereken yerlerdendir.

Benzer Konular...
Orgazmın erkeklere faydaları
Orgazm nedir?
Kadınların Orgazm Taklidi Yapma Sebepleri

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
CİNSEL SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler
Erkekler yatakta ne duymak ister, erkekler ilişkide hangi pozisyondan hoşla..
Erkekler yatakta ne duymak ister, erkekler ilişkide hangi pozisyondan hoşla..
Kadınların Tahrik Noktaları Nerelerdir, Kadınlar Nelerden ve Nerelerinden T..


bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=